Sery Harderwijk

Opis oferty

Pełny etat – 12.40€/h dwie zmiany 7-15 15-23

Miejsce pracy:  Harderwijk

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie i przepakowywanie produktów mlecznych
  • Recykling i sprawdzanie jakości produktów
  • Czyszczenie serów za pomocą myjki ciśnieniowej
  • Odważanie produktów
  • Obsługa maszyn zgrzewczych
  • Zarządzanie taśmą produkcyjną
  • Przygotowanie towaru do wysyłki

Oferujemy:

  • Prace od zaraz!
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie w pokojach 1 bądź 2-osobowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne
  • Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widzane prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy dwuzmianowej
  • Punktualność

Kontakt:

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefoniczego oraz mailowego.